Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ; Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat SİLPAGAR, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ali GEMALMAZ, İl Emniyet Müdür V. Murat SAYIOĞLU, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar DEMİREL, İl Genel Meclis Üyeleri, Kurum Müdürleri, mahalle ve köy muhtarlarımızla Belediye Kültür Merkezinde bir araya geldi. Ardından Sultaniye Mahallesinde inşaatı devam eden 16 derslikli ilköğretim okulu inşaatında incelemelerde bulunuldu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr.Osman ULUKAYA`dan inşaatın son durumu hakkında bilgi alındı.
 
       Gacık Köyü`nü de ziyaret eden Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, vatandaşlarımızla bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Gacık Köyü'nde yaşayan Kore Gazimiz Vasfi BUYURDUK da ziyaret edildi; Valimiz ve  Kaymakamımız Kore Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet etti. Akabinde Gacık Köyü`nde bulunan Kestane Gal Arısı ile Biyolojik Mücadele Laboratuarı da gezildi; Orman İşletme Müdürü Mehmet Murat BİLİNMİŞ, laboratuardaki çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
 
       Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, Kaymakamımız Cengiz KARABULUT ve beraberlerindeki heyet; Laledere Köyü`nü de ziyaret ederek burada vatandaşlarımızla bir süre sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi. Laledere Köyünde “Süs Bitkileri ve Sebze Seralarının Modernizasyonu Projesi” kapsamında hibe desteğiyle yapılan sera gezildi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Suat PARILDAR'dan serayla ilgili bilgi alındı. Ardından Denizçalı Köyü ziyaret edildi ve köy konağı inşaatında incelemelerde bulunuldu. Valimiz Sayın Tuğba YILMAZ, Belediyemiz tarafından yapılan içerisinde çocuk parkı, oturma alanları, peyzaj alanları, cafe ve engelsiz iskelesi bulunan Engelsiz Yaşam Kompleksini de gezerek, vatandaşlarımızla sohbet ettikten sonra ilçemizden ayrıldı.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr