Sene sonu eğitim öğretimi değerlendirme toplantısı, Kaymakamımız Cengiz KARABULUT başkanlığında, 28 Haziran 2018 tarihinde Uğur Okulları Toplantı Salonunda yapıldı.
            Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları katıldı. Toplantıda 2017 / 2018 Eğitim Öğretim yılı sene sonu değerlendirmesi, taşıma kapsamındaki ve taşıma yapılan okullarımızdaki güvenlik kontrolleri, okulların ve öğrencilerin okula gidiş gelişinde sağlanan ve sağlanacak güvenlik tedbirleri ele alındı.
                Toplantı sonrası Kaymakamımız Cengiz KARABULUT; eğitim öğretimin ülkemiz ve geleceğimiz için önemine değinerek bu konuda yapılacak ve yapılabilecek tüm çalışmaları desteklediğini ifade etti. Daha profesyonel, daha rasyonel, çağın gerektirdiği tüm donanımlara sahip bireyler yetiştirmenin görevleri olduğunu ifade eden İlçe Kaymakamı, çocuklarımız için eğitim öğretimin tüm paydaşlarına kapısının açık olduğunu ifade etti.
                     Toplantı İlçe Kaymakamımız Cengiz KARABULUT' un iyi dilek ve temennileriyle sona erdi.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr