2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk dönemi sona ererken tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de öğrencilerimiz karne heyecanı yaşıyor. Zorlu bir eğitim maratonu geçiren, geleceğimizin ışığı, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizin güzel bir yarıyıl tatili geçirmelerini, motivasyonlarının ve başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum.
 
          
      Kıymetli Öğrencilerimiz; birinci dönem çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alıyorlar. Karne sevinci yaşayan bütün öğrencilerimizi gayretlerinden dolayı kutluyor, karnelerindeki notları ne olursa olsun, umutlarını, cesaretlerini, çalıştıkları takdirde başarılı olacaklarına dair inançlarını, hep diri tutmalarını diliyorum.
 
 
    Değerli Öğretmenlerimiz, cevheri ortaya çıkartmada ve işlemede hassas olmalıdır. Bu cevherleri vatanına milletine ve devletine sadık, aklı hür, vicdanı hür bireyler olarak yetiştirmek için göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyor, bütün öğretmen ve öğrencilerimize aileleriyle birlikte huzur dolu bir yarıyıl tatili diliyorum.
 
 
 
 
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr