Saygı Değer Öğretmenler, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler;
 
      Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu bir eğitim-öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
 
        Yeni eğitim-öğretim dönemi uygulamaya konan yeni müfredatla birlikte; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağın nitelikli bir eğitim olduğundan hareketle, çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasıyla birlikte, milli ve manevi değerlerimizi öğrenme ve yaşama anlamında da iyi bir fırsat olarak görülmelidir.
 
       Ülke genelinde öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile bu eğitim-öğretim dönemini bir önceki yıldan daha verimli ve başarılı geçirmesi, daha müreffeh bir Türkiye’nin teminatı olacaktır.
 
     Bu duygu ve düşüncelerle; başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’ nı kutluyor; 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin sağlık, mutluluk, huzur ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr