İlçemiz Taşköprü İlk/Ortaokulunda 13.04.2018 Cuma günü düzenlenen toplantıya Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, Şube Müdürü Gözde PAKÖZ, Taşköprü İlk/Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı, Okul Meclis Başkanı, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Mustafa BAK, Merkez Mahalle Muhtarı Celal KARABULUT ve Yeni Mahalle Muhtarı İsmet AYDIN katıldı.
 
      Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR’ in açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında asıl hedefin paydaşlarla birebir paylaşımda bulunmak olduğunu belirtti. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT ise yaptığı konuşmada; eğitim sisteminin en önemli parçası olan öğretmenlerle birlikte olmak, sorunları yerinde tespit edebilmek için bu toplantıları yaptıklarını dile getirdi. Ardından Okul Müdürü, okul hakkında yaptığı sunumda sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler, EBA ve Dyn-Ed kullanımı, okulda alınan İSG önlemleri konusunda ayrıntılı bilgiler verdi. Öğrencilerin geçmiş yıllardaki liselere geçiş sınavlarındaki başarılarını aktardı. Branş öğretmenleri de branşlarıyla ilgili bilgiler verdiler, okulda ekip ruhuyla hareket ettiklerini ve bu durumun da başarıyı getirdiğini belirttiler.
 
       Taşköprü Belediye Başkan Vekili Mustafa BAK, Merkez Mahalle Muhtarı Celal KARABULUT, Yeni Mahalle Muhtarı İsmet AYDIN ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı da söz alarak okulla ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler ve çalışmaları nedeniyle okul yönetimine, öğretmenlere teşekkür ettiler. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, toplantının sonunda, eğitime desteklerinin devam edeceğini ve Kaymakamlık olarak her zaman eğitimcilerin yanında olacaklarını belirterek toplantıya katılanlara teşekkür etti. İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr