Kaymakamımız Cengiz KARABULUT'un başkanlığında, İlçemize bağlı köylerimizin durumlarını yakından öğrenmek ve varsa sorunların çözümü için gerekli değerlendirmeleri yapmak üzere 29.05.2018 Salı günü Kaymakamlık Toplantı Salonunda toplantı yapıldı. Toplantıya; İl Genel Meclisi Çiftlikköy Üyesi Murat BEKTAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Erkan SAĞINDIK, İlçe Emniyet Müdürü Cemil KOCABAŞ, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şefik ARICA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, İlçe Sağlık Müdürü Ali DAŞTAN ve köy muhtarları katıldı.
         Toplantıda köy muhtarlarımızın ve muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bunlara yönelik çözüm önerileri; köy okullarımızın güvenliği ile ilgili yapılması gerekenler; köylerde devam eden yatırımların son durumu ve köylerimizin genel durumu ayrıntılı olarak görüşüldü. 
      Toplantının akabinde ilçemiz Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi Olağan Toplantısı da yine Kaymakamımız Cengiz KARABULUT'un başkanlığında  yapıldı. Meclis toplantısına İl Genel Meclisi Çiftlikköy Üyeleri Murat BEKTAŞ, İbrahim AKAY ve Bahar DOĞAN, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür Vekili Gülşah DURAL ve köy muhtarlarımız katıldı. Toplantıda, bir önceki yılın faaliyet raporu onandı ve Birlik Encümeninin yeni üyeleri belirlendi.
        Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Üyeleri ile iftar yemeğinde de bir araya geldi. Samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinde Kaymakamımız köy muhtarlarımıza çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek Devletimizin her zaman köylümüzün yanında olduğunu belirtti.  
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr