İlçemiz Kılıç Ortaokulunda 13.11.2017 Pazartesigünü düzenlenen toplantıya; Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin ALTUN, Milli Eğitim Özel Büroda görevli öğretmen Meryem YILMAZ, okulunidarecileri ve öğretmenleri, Okul-Aile Birliği Başkanı, Okul Öğrenci Meclis Başkanı ve Kılıç Köyü Muhtarı Nedime ERkatıldı.
 
        Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR’ in açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında yerinde tespitler yapmak amacıyla bu toplantıların düzenlendiğini belirterek başarılı bir eğitim yılı geçirilmesi dileğinde bulundu. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT ise yaptığı konuşmada; eğitim konusunun ülkemizin en önemli konusu olduğunu dolayısıyla ilçemizin de öncelikli konusu olduğunu, en büyük görevin okullara ve eğitimcilere düştüğünü, yerel bazda bu toplantılarla sorunların ve çözümlerin belirlendiğini, eğitimin niteliğinin artması konusundaki arayışlardaokul toplantılarının çok faydalı olduğunu belirtti. Ardından Okul Müdürü, okul hakkında sunum yaptı. Okuldaki sosyal ve kültürel etkinlikler, destekleme ve yetiştirme kursları, taşımalı eğitim konusunda ayrıntılı bilgiler verdi.Okulun öğretmenleri debranşlarıyla ilgili bilgiler verdi.
 
 
        Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Öğrenci Meclis Başkanı da okulla ilgili taleplerini ve görüşlerini dile getirdi. Ayrıca Kılıç Köyü Muhtarı Nedime ER, çalışmaları nedeniyle okul yönetimine ve öğretmenlere teşekkür etti. KaymakamımızCengiz KARABULUT datoplantıya katılanlara teşekkür etti ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennileriyle toplantı sona erdi.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr