19.03.2018 Pazartesi günü Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen okul değerlendirme toplantısına Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, okulun idarecileri, öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Meclis Başkanı katıldı.
 
       Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR’in açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında okulun proje okul olması nedeniyle özel bir okul olduğunu, çalışmaların ve beklentilerin de bu doğrultuda olduğunu belirtti. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT ise yaptığı konuşmada; eğitim camiasıyla birlikte olmak ve sorunları yerinde tespit edebilmek için bu toplantıları yaptıklarını ve bu şekilde bir yol haritası oluşturulduğunu, okulun ikinci yılında Yalova’nın önemli okulları arasına girdiğini, öğretim programına önem vermekle birlikte eğitimin de ön planda tutulmasını, donanımlı duruşu ve kişiliği ile örnek bireyler yetiştirilmesi gerektiğini, sosyal sorumluluk projelerine önem verilmesini ve proje çalışmaları yapılacağı zaman az ama nitelikli projeler yapılmasını, bunun için gerekirse Yalova Üniversitesi ile iletişime geçilmesi gerektiğini ifade etti. Ardından Okul Müdürü, okul hakkında sunum yaptı. Okuldaki sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler konusunda ayrıntılı bilgiler verdi. Öğrencilerin spor alanındaki başarılarını aktardı. Branş öğretmenleri de branşlarıyla ilgili çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 
       Okul Meclis Başkanı, öğrencilerin isteklerini ve görüşlerini aktardı. Okul Aile Birliği Başkanı da çalışmaları nedeniyle okul yönetimine ve öğretmenlere teşekkürlerini ileterek isteklerini dile getirdi. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Kaymakamlık olarak her zaman eğitimcilerin yanında olduklarını ve  eğitime desteklerinin devam edeceğini belirterek toplantıya katılanlara teşekkür etti. İyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr